EXPO GLIWICE 20 Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz; 05 kwietnia – 07 kwietnia 2019

EXPO GLIWICE 20 Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz; 05 kwietnia – 07 kwietnia 2019

Data: 05 kwietnia – 07 kwietnia 2019
Miejsce: Gliwice (śląskie)
Adres: Arena Gliwice – Hala Widowiskowo-Sportowa,
ul. Akademicka 50
Opis:

Szanowni Państwo
od 1993 roku jesteśmy jednym z najbardziej liczących się organizatorów lokalnych targów budowlanych na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu branży wystawienniczej cyklicznie organizujemy
Gliwickie Targi Budownictwa, które będą mieć swoją dwudziesta w roku 2019. Nasze metody promowania targów są oparte o wiedzę i doświadczenie, która wpływa na wysoki poziom Gliwickich Targów Budownictwa o czym świadczy wysoka liczba zwiedzających w minionych latach.
EXPO GLIWICE to udoskonalony projekt Gliwickich Targów Budownictwa, które od dwudziestu lat wpisały się w cykliczny kalendarz największych targów budowlanych na Śląsku.
To co chcemy zaproponować to projekt , którego miejscem będzie nowoczesny obiekt mieszczący się przy skrzyżowaniu autostrady A1 i A4 czyli HALA ARENA GLIWICE.
Miejsce, które zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne tak by wszelkiego rodzaju imprezy targowe , konferencyjne, wystawiennicze mogły odbywać się na najwyższym poziomie.
Gliwice jako jedno z czternastu miast wchodzą w skład Metropolii Silesia, największego organizmu wielkomiejskiego w tej części Europy.
Powierzchnia targowa będzie obejmować blisko 3 tys. m/kw.
Założeniem EXPO GLIWICE czyli Targów Budownictwa i Architektury jest zaprezentowanie na jednym poziomie Firmy z branży budowlanej, instalacyjnej, wnętrz.
Przewidziane zostały liczne konferencje oraz debaty , które będą organizowane przy współpracy z Współgospodarzem Targów Miastem Gliwice oraz z Politechniką Śląską

Opis branżowy:
– stolarka drzwiowa i okienna
– materiały budowlane
– ceramika budowlana
– pokrycia dachowe (różne systemy)
– bramy, ogrodzenia
– schody (dostępne technologie)
– oferty instytucji finansowych (banki, ubezpieczenia)
– chemia budowlana (tynki, kleje)
– meble
– instalacje (kotły, systemy c.o., c.w.u., oczyszczalnie, paliwo)
– systemy zabezpieczeń (alarmy, ochrona, domofony, instalacje)
– wyposażenie łazienek

Branże:
– budownictwo, finanse, grzejnictwo i klimatyzacja, kamieniarstwo, meble i wyposażenie wnętrz, narzędzia i maszyny, nieruchomości, sztuka i rękodzieło, ubezpieczenia, zabezpieczenia

Więcej informacji