II Wyszkowskie Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz; 18 marzec – 18 marzec 2018

II Wyszkowskie Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz;

18 marzec – 18 marzec 2018

Data: 18 marzec – 18 marzec 2018
Miejsce: Wyszków (mazowieckie)
Adres:

hala WOSiR, ul. Geodetów 45, Wyszków

Gmina Wyszków
Aleja Róż 2
07-200 Wyszków
tel. (29) 743-77-13
e-mail: targi@wyszkow.pl

Opis:

Gmina Wyszków organizuje 2. Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz pod hasłem: ?Wyszków – tu się dobrze mieszka?. Targi odbędą się 18 marca 2018 r.

Dla wystawiających się lokalnych firm jest to najbardziej atrakcyjny sposób komunikowania się z rynkiem ? bezpośredni. Targi mają najwyższą skuteczność w procesie sprzedaży ? generują nowe kontakty handlowe, oszczędzają czas i pieniądze, ponieważ w jednym miejscu i czasie gromadzą dostawców i odbiorców.
To doskonała inwestycja marketingowa: można zwiększyć swój udział w rynku, odzyskać dawnych klientów, bądź dotrzeć do nowych, budować wizerunek, zaprezentować nowości rynkowe, utrwalić więzi z mieszkańcami i mediami, a także zmotywować własnych pracowników.
Targi są najlepszą okazją do otwartych spotkań, pozwalają na konfrontację z konkurencją, ułatwiają budowanie sieci sprzedaży.
Chcielibyśmy, aby w targach wzięły udział przede wszystkim firmy z branż: budowlanej, deweloperskiej, projektowej, wyposażenia wnętrz, sektor bankowy: finansowanie tychże przedsięwzięć
Targi będą imprezą otwartą dla odwiedzających.

Więcej informacji