IV Targi Mieszkaniowe i Wyposażenia Wnętrz w Suwałkach; 22 czerwca – 23 czerwca 2019

IV Targi Mieszkaniowe i Wyposażenia Wnętrz w Suwałkach;

22 czerwca – 23 czerwca 2019

Data: 22 czerwca – 23 czerwca 2019
Miejsce: Suwałki (podlaskie)
Adres: Plac Marii Konopnickiej w Suwałkach
Opis:

IV Targi Mieszkaniowe i Wyposażenia Wnętrz w Suwałkach to doskonała okazja do zaprezentowania inwestycji deweloperskich oraz oferty wyposażenia wnętrz dla mieszkańców Suwałk. Dodatkowo tegoroczna formuła targów poszerzona zostanie o nową strefę – ?Budowa domu?, gdzie wystawcy będą mogli zaprezentować wszystko to, co związane jest z budową czy remontem domu.

Organizując czwartą już edycję targów stawiamy sobie za cel zebranie w jednym miejscu firm związanych z branżą mieszkaniową i budowlaną do prezentacji swojej oferty osobom, które w najbliższych czasie planują zakup lub remont swojego mieszkania lub domu.

Targom towarzyszyć będzie intensywna kampania reklamowa w radiu i internecie. Dodatkowo, podczas targów prowadzone będzie studio live Radia 5, co umożliwi bieżącą relację z wydarzenia i prezentację wystawców na antenie Radia 5.

Tych z Państwa, którzy nie mogą z nami uczestniczyć w wydarzeniu, a chcieliby przedstawić ofertę swojej firmy osobom odwiedzającym targi, zapraszamy do promocji w Katalogu Targowym. Katalog Targowy to prezentacja wystawców i firm związanych z szeroko pojętą branżą mieszkaniową i budowlaną. Katalog w nakładzie 1.000 egzemplarzy zostanie bezpłatnie rozdany wśród odwiedzających targi. Taka forma reklamy daje Państwu możliwość dotarcia bezpośrednio do potencjalnych klientów, którzy faktycznie w najbliższym czasie będą zainteresowani remontem i wykończeniem mieszkania lub budową domu.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Więcej informacji