Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020; 4 lutego – 7 lutego 2020

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020; 4 lutego – 7 lutego 2020

Data: 4 lutego – 7 lutego 2020
Miejsce: Poznań (wielkopolskie)
Adres: ul. Głogowska 14
60-748 Poznań, Polska
Opis: Zobacz najnowsze propozycje producentów i dystrybutorów branży budowlanej
Okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy, informatyka w budownictwie.

Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.

Co dwa lata targom BUDMA towarzyszą także:

w latach parzystych: Targi Maszyn Budowlanych i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ, Targi Rozwiązań dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC oraz Targi Branży Kominkowej KOMINKI
w latach nieparzystych: Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH
Zapraszamy serdecznie do udziału w największych targach budownictwa w Europie Środkowo-Wschodniej!

Więcej informacji