O NAS

Witamy w serwisie internetowym Nadzoryinwestorskie.pl!

Portal nadzoryinwestorskie.pl tworzą ludzie, którzy na co dzień zajmują się nadzorowaniem inwestycji budowlanych w różnych jej formach. Posiadamy uprawnienia budowlane w wielu branżach i doświadczenie zawodowe poparte wieloletnią pracą. Z myślą o ludziach takich jak my stworzyliśmy portal dla inwestora, inspektora i kierownika.

W jakim celu powstał portal nadzoryinwestorskie.pl i do kogo jest skierowany?

Portal nadzoryinwestorskie.pl powstał przede wszystkim dla ułatwienia kontaktów między inwestorem a kadrą inżynieryjno ? techniczną (kierownikiem budowy, kierownikiem robót z danej branży czy inspektorem nadzoru). Dzięki naszemu portalowi inwestor rozpoczynając i prowadząc inwestycję budowlaną, będzie miał możliwość wybrania jak najlepszej kadry kierowniczej do poprawnej i szybkiej realizacji swojej inwestycji, jak również jej bieżącej kontroli poprzez zatrudnienie odpowiedniej kadry inspektorskiej.

Poprzez aktualizowaną na bieżąco bazę danych firm portal nadzoryinwestorskie.pl pomaga i będzie pomagał nawiązać kontakty ułatwiając dostęp potencjalnym inwestorom do specjalistycznej kadry inżynieryjno-technicznej oraz do wykonawców, jak również producentów  materiałów budowlanych jakie będzie mógł wykorzystać przy realizacji budowy. Inwestor będzie mógł zapoznać się z wieloma informacjami umieszczonymi na portalu. Wśród nich znajdzie podstawową wiedzę z zakresu prowadzenia inwestycji na każdym jej etapie, zapozna się ze swoimi obowiązkami wynikającymi z obowiązujących ustaw oraz uzyska informacje na temat zakresu obowiązków zatrudnionej kadry nadzorczej.

Portal nadzoryiwestorskie.pl chce przede wszystkim pomóc wypromować specjalistyczne firmy zajmujące się na co dzień prowadzeniem budowy, kompleksową kontrolą inwestycji bądź nadzorem w danej specjalności.

Rejestrując swoją firmę w katalogu zyskają Państwo możliwość promocji swoich usług. Chcemy by z oferty tej skorzystały zarówno duże przedsiębiorstwa ogólnobudowlane jak i małe oraz średnie firmy oferujące drobne usługi budowlane. Rejestracja nie tylko pomoże wypromować firmę ale i ułatwi dostęp inwestora do wybranego wykonawcy.

Zachęcamy zatem do promocji swoich usług na łamach portalu firmy zajmujące się:

 • prowadzeniem nadzorów inwestorskich
 • prowadzeniem budowy w formie inwestora zastępczego czy inżyniera kontraktu

Zachęcamy do rejestracji biura projektowe oferujące wykonanie kompleksowych projektów budowlanych, wykonawczych, instalacyjnych oraz firmy działające przy obsłudze inwestycji:
? geodetów, geologów, geotechników, hydrogeologów, spawalników, ornitologów, archeologów, elektryków, instalatorów, monterów, dekarzy, kominiarzy itp.

Pragniemy aby, oprócz specjalistycznych firm możliwość przedstawienia swojej oferty miała osoba prywatna, która chciałby zaproponować usługę kierownika budowy czy inspektora nadzoru dla prywatnego inwestora. Dzięki rejestracji firm i usług według poszczególnych branż nasi Klienci nie tracąc czasu mogą w sposób przejrzysty sprawdzić oferty firm i wyszukać dla siebie najlepszego partnera do współpracy.

Kadra inżynierska dzięki serwisowi nadzoryinwestorskie.pl będzie miała możliwość :

 • wymiany swoich poglądów na tematy związane z prowadzeniem budów i ich problemów, wspólne omawianie zagadnień męczących nie jednego kierownika czy inspektora poprzez tworzące się Forum, jak również wymianę informacji z potencjalnym inwestorem
 • promocji swoich indywidualnych usług poprzez możliwość umieszczenia oferty w katalogu ?Znajdź kierownika? lub ?Znajdź Inspektora?
 • wglądu do aktualnych ofert pracy
 • wglądu do aktualnych przetargów branży budowlanej z zakresu wykonawstwa i prowadzenia nadzorów inwestorskich
 • informacji o szkoleniach organizowanych przez specjalistyczne instytucje i firmy szkoleniowe z branży
 • informacji o najbliższych organizowanych targach branżowych i konferencjach

Informacje zawarte w serwisie nadzoryinwestorskie.pl to również dostęp do:

 • wykazu PINB wraz z danymi teleadresowymi oraz z adresami stron internetowych
 • wykazu starostw z całego kraju wraz z adresami stron internetowych Wydziałów Administracji Budowlanej
 • niezbędnych druków budowlanych przydatnych na każdym etapie inwestycji
 • aktów prawnych, na które należy zwracać uwagę podczas realizacji inwestycji
 • interpretacji i wyjaśnień przepisów Prawa budowlanego oraz stanowiska GINB dotyczącego ustawy Prawo budowlane
 • informacji o zmianach w prawie budowlanym
 • najistotniejszych rozporządzeń z zakresu bhp w budownictwie, broszur omawiających zagadnienia związane z oceną ryzyka zawodowego, bezpieczną eksploatacją urządzeń i eliminowaniem zagrożenia przy wykonywaniu różnego rodzaju prac budowlanych oraz ulotek dotyczących bezpiecznego użytkowania maszyn, przy obsłudze których najczęściej dochodzi do wypadków przy pracy
 • informacji o wyrobach budowlanych oraz zasadach wprowadzania ich do obrotu
 • codziennych materiałów newsowych z zakresu budownictwa, gospodarki, biznesu i przemysłu
 • artykułów, publikowanych na łamach portalu dzięki współpracy partnerskiej z innymi portalami, które w prosty sposób przedstawiają zagadnienia budowlane, nowelizację prawa budowlanego oraz praktyczne aspakty związane z budową
 • obszernego omówienia różnych typów nadzorów z jakimi można spotkać się podczas realizacji robót budowlanych
 • wiadomości z zakresu procedur budowlanych, odbiorów budynków czy przeglądów budowlanych
 • danych o aktualnych dotacjach i dopłatach
 • bieżących wiadomości i artykułów, które poprowadzą każdego właściwą drogą od początku do końca inwestycji budowlanej

 

 

Zapraszamy i życzymy owocnego korzystania z serwisu !!!