Tarbud 2018 – Targi Branży Budowlanej i Kamieniarskiej; 23 marzec – 25 marzec 2018

Tarbud 2018 – Targi Branży Budowlanej i Kamieniarskiej;

23 marzec – 25 marzec 2018

Data: 23 marzec – 25 marzec 2018
Miejsce: Wrocław (dolnośląskie)
Adres:

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Biuro Targów
tel. 71 347 50 44
e-mail: tarbud@halastulecia.pl

Opis:

Najbliższa edycja targów branży budowlanej i kamieniarskiej TARBUD odbędzie się we Wrocławiu od 23 do 25 marca 2018 roku.

Program ekspozycji i wydarzeń towarzyszących koncentrować się będzie przede wszystkim na najnowszych technologiach, wyposażeniu wnętrz i zastosowaniu kamienia w budownictwie. Hala Stulecia na trzy dni zamieni się w przestrzeń do prezentacji nowatorskich rozwiązań w obszarze ekologicznego i ekonomicznego podejścia do budownictwa i architektury, urządzania wnętrz, projektowania przestrzeni zewnętrznej jak również technik i obróbki kamienia, maszyn kamieniarskich i aranżacji wnętrz z wykorzystaniem kamienia. Równolegle przygotowaliśmy bogaty program wykładów, pokazów i sesji z udziałem najwybitniejszych specjalistów i praktyków ze wszystkich dziedzin budownictwa.

Wierzymy, że szczegółowa analiza aktualnych trendów w biznesie, starannie przemyślana koncepcja Targów Branży Budowlanej i Kamieniarskiej TARBUD 2018, jak również długoletnie doświadczenie zespołu Hali Stulecia w organizowaniu wydarzeń targowych budowlanych, przyniosą niezliczone korzyści biznesowe.

Więcej informacji http://tarbud.wroclaw.pl/