XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz; 09 marzec – 11 marzec 2018

XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz;

09 marzec – 11 marzec 2018

Data: 09 marzec – 11 marzec 2018
Miejsce: Zielona Góra (lubuskie)
Adres:

Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, ul. Drzonków-Olimpijska 20

Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS Sp. z o.o.
ul. Chopina 19A
65-031 Zielona Góra
tel. 68 324 49 19, 603 922 566
e-mail:targi@lct-bis.pl

Opis:

Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXVI edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 9 – 11 marca 2018 roku na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

Targi Budownictwa należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej i cieszą się dużym zainteresowaniem Wystawców oraz Zwiedzających. Rokrocznie w imprezie bierze udział ponad 100 wystawców, z których zdecydowana większość pochodzi z naszego regionu, ale są również wystawcy z całej Polski i Niemiec a imprezę odwiedzają tysiące gości.

Do uczestnictwa zapraszamy producentów oraz firmy usługowe z branży budowlanej, deweloperów, pracownie projektowania architektonicznego, projektowania i urządzania wnętrz oraz ogrodów, firmy zajmujące się doradztwem i usługami finansowymi oraz instytucje wspierające rozwój budownictwa.

Tereny targowe, to kompleks rekreacyjno-sportowy, położony 7 km od centrum Zielonej Góry, skąd można dojechać komunikacją miejską. Bezpośrednio przy obiektach targowych znajduje się baza hotelowa, rekreacyjna (sauna, kryty basen, strzelnica, solarium, możliwość skorzystania z jazdy konnej) gastronomiczna oraz bezpłatne parkingi.

Więcej informacji